10 טיפים לבחירת מדביר חרקים.

10 טיפים לבחירת מדביר חרקים

הקיף בפתח ויחד עימו מגיעים לקרבת ביתנו כל החרקים והמזיקים השונים. בכתבה הבאה ריכזנו עבורכם /0 טיפים לבחירת מדביר חרקים. 
סקר שוק – לפעמים הצורך בבעל מקצוע לצרכי הדברת מזיקים הינו דחוף, אך גם במקרים אלו מומלץ לבחון  מבין מספר חברות הדברת חרקים המתאימות לנו, בדקו מה מידת הניסיון והוותק ומהו מיקומה של החברה או המדביר.
מדביר חרקים מקצועי הינו איש מקצוע האוחז ברישיון הדברה. כמו כן, עליו להיות רשום במשרד הבריאות או במשרד לאיכות הסביבה. דרשו לראות את רישיונו ובררו האם הוא רשום באחד המשרדים הנ”ל.
קבלו המלצות – בקשו מחברים או מכרים שהשתמשו בשירותי מדביר או חברת מדבירי חרקים המלצות, איך היה השירות ? והאם אכן החרקים הודברו ?, אם מישהו ממליץ לכם על מדביר חרקים ואומר לכם שמרוב שהוא מרוצה ממנו הוא מזמין אותו כמה פעמים… סימן שהמדביר לא עושה עבודה מושלמת והחרקים והמזיקים חוזרים או שלא הלכו מלכתחילה.
בררו האם המדביר או חברת ההדברה מעניקה שירות גם לאחר ביצוע ההדברה במידת הצורך, כך תדעו שתקבלו מענה במידה ויתעוררו בעיות לפני או אחרי ביצוע ההדברה.
וודאו שהמדביר או החברה מספקת תעודת אחריות על ההדברה.
הכנות לקראת ההדברה – המדביר או החברה צריכים לפרט בפניכם הנחיות ברורות כיצד להתכונן לקראת ההדברה ומה עליכם לעשות בסיומה.
איך מתבצעת העבודה – האם המדביר מקצועי ולבוש בהתאם – מכנסיים ארוכים, נעליים סגורות, ומסיכת מגן נשימתית, במידה ולא הטילו ספק במקצועיותו של המדביר, ודרשו ממנו לפעול בהתאם לתקן.
השוואה ובדיקת מחירים – חפשו הצעות ומבצעים של חברות הדברה ואל תחכו לרגע האחרון, אם יש מבצע משתלם קחו אותו.
ביקור מקדים – חברות ההדברה או המדביר אמור להגיע אליכם לביקור מקדים לפני ביצוע ההדברה וזאת על מנת להעניק לכם ייעוץ מקצועי והצעת מחיר. במידה ובעל המקצוע שהזמנת אינו עונה לדרישות שלכם, המשיכו הלאה וחפשו חברת הדברת חרקים אחרת.
בקשו תכנית ריסוס שנתית – בכדי למנוע את חזרתם של החרקים והמזיקים לביתנו אנו נדרשים לתכנית שנתית. לרוב, חברת ההדברה מעניקה מחיר זול יותר לחוזה תקופתי, מאשר זימון מדביר בכל פעם מחדש, מבחינתכם זה טיפול מונע להמשך וכמובן לקבוע זמנים מראש.
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן