10 טיפים לבחירת מתנה

צריכים לבחור מתנה ולא יודעים מהיכן להתחיל ?
בכתבה הבאה ריכזנו עבורכם 10 טיפים לבחירת מתנות שונות לכל מטרה. 

=הקפידו על בחירת מתנה שתהיה שימושית עבור המקבל – שימו לב באיזה דברים מקבל המתנה משתמש ביומיום, כלי בית מצעים וילונות וכו… ומהי המתנה  הקרובה ביותר  לתחומי העניין שלו. נסו להיזכר במשפטים של המקבל כמו: אילו רק היה לי… או יום אחד אקנה לי… איבדתי את … או אוף המכשיר הזה על הפנים… וכדומה, והנה לכם רמז מוחשי למה שהמקבל ישמח לקבל ואכן ישמש אותו ביומיום.
 
10 טיפים לבחירת מתנה
=רכישת מתנה מחייבת אותך לחשוב על האדם עבורו אתם רוכשים את המתנה. הקפידו להתאים את המתנה למקבל ולא לעצמך, אל תדאג גם יומך יגיע ומישהו כבר יצטרך להעניק לך מתנה.
=אל תקנה מתנה כללית – היתרון היחיד שלהן הוא שאפשר לתת אותן לכל אחד או אחת, אבל מראה למקבל שכאן לא הוקדשה מחשבה עבורו. מתנות כגון: כוסות, צלחות, נרות וכדומה נחשבות “מתנות כלליות”, אלא אם כן, התווסף להן ערך מוסף כגון: הדפסת שם מקבל המתנה וכדומה.
=את הסטריאוטיפים תשאירו בבית – לא כל אישה אוהבת וורוד, נעליים או בגדים, ילדה לא בהכרח אוהבת לשחק בבובות, וגברים לא תמיד “מתים” על כדורגל.
=לפני בחירת מתנה שימו לב מה סגנונו של המקבל – מה סטייל לבושו ? ומה הצבע המסוים שהוא מעדיף ? מה תחביבו מחוץ לשעות העבודה ? סגנון המוזיקה שהוא מאזין לה ? סופר אהוב שהוא נוהג לקרוא וכדומה, דבר זה יקל עליכם בבחירת מתנה שתהיה לטעמו של המקבל.
=לפני בחירת מתנה הגבילו את התקציב – לא כל מתנה חייבת להיות יקרה. מתנה מושקעת הינה מתנה שחשבו עליה באופן יצירתי, דבר זה גם יקל עליכם מגוון המתנות שמהן תצטרכו לבחור.
=אל תשכחו לדאוג גם לאריזה.
=מומלץ לרכוש מתנה בעלת יכולת החלפה במידת הצורך.
=מה המסר שאתם רוצים להעביר למקבל – (אל תיתן דובי עם כיתוב “אני אוהב אותך” ליולדת שזה עתה ילדה ושאתה לא בעלה), הקפידו להתאים ברכה וניסוח מוקפד בהתאם לרוח המתנה והסיבה בגללה היא מוענקת.
=רגע לפני התשלום על המתנה,  עצרו רגע וחישבו מה יהיה פרצופו של מקבל המתנה כשהוא יפתח את האריזה, במידה והדבר מספק אתכם דעו שזוהי הבחירה הנכונה עבורו ועבורכם.
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן